Rüstem Polat
Dil Seçimi

ETKİNLİKLER

41 Yıldır Fuarlarımız İle Sektörlere Güç Katıyoruz

Tüyap olarak 41 yıldır yüzlerce sektörde ticarete yön veriyor, ekonominin güçlenmesine katkı sağlıyoruz. Yılların getirdiği deneyim ve tecrübemiz ile pandemi sürecinde de, geçmişte olduğu gibi alıcı ve satıcıyı bir araya getirdiğimiz, ülke içinde ve ülkeler arasında ticaretin gelişmesine ortam hazırlayan fuarlarımızın en iyi şekilde gerçekleştirilebilmesi için gerekli çalışmalarımızı yaptık ve yapmaya devam ediyoruz.

TSE Hizmet Sektörü için Güvenli İşyeri Belgesine hak kazanan ilk ve tek fuarcılık şirketiyiz…

Dünyayı etkisi altına alan ve uluslararası ticareti olumsuz etkileyen COVID-19 pandemi başlangıç sürecinde ara verilen, ticaretin vazgeçilmez mecralarından biri olan fiziki fuarlar Eylül ayından itibaren yeniden kapılarını açmaya başladı. 

Fuarlar her zamanki gibi ekonominin merkezi olmaya hazırlanırken, her yıl 80’in üzerinde fuar organize eden Tüyap Fuarcılık Grubu olarak, ticaretin ve işlerin sağlıklı bir ortamda yapılması için tüm önlemlerle yeni döneme hazırlandık! Fuarların düzenlenmediği süreçte yeni normalin tüm gereksinimlerine göre planlar yaptık ve hibrit  modele katkı sağlayacak yıllardır hazır olan dijital çözümlerimiz, daima ileriyi düşünen ve hedefleyen bir fuar şirketi olarak “Ticaret İçin Önce Sağlık” mottosuyla bir dizi düzenleme ve önlemle fuarların yeni dönemde nasıl olacağını tüm paydaşlarımıza duyurduk.

Önce sağlık mottomuz doğrultusunda fuar içerisindeki birçok işlemi dijitalleştirdik. Temassız fuarcılık ile tüm katılımcı ve ziyaretçilerimize güvenle iş yapmaları için oluşturduğumuz dijital alt yapımızın tüm imkânlarını sunmaya hazırız. Bunun yanı sıra fuar alanında fiziki olarak bulunacak herkesin gönül rahatlığıyla iş yapması için gerekli tüm düzenlemelerimizi yaptık ve bu düzenlemelerin karşılığında TSE Covid-19 Güvenli Hizmet Belgesi’ni alan ilk ve tek fuar şirketi olduk.

Fuarlar, en ileri teknoloji ile sağlık ve emniyet tedbirlerinin üst seviyede alındığı ortamlardır. Tüyap Fuarcılık Grubu olarak yıllardır zaten önem verdiğimiz bu konuları yetkili merciler tarafından da talep edilen kurallara uyarak, gözden geçirdik ve en iyi hizmet için çalışmalarımızı tamamladık. Bu kapsamda fuar alanı planları, stant mimarisi, konferans alanları, giriş ve çıkış alanlarının güvenliği, katılımcıların ve ziyaretçilerin yönlendirilmesi, hijyen tedbirleri (maske kullanımı, özenli ve etkili dezenfektasyon gibi), ateş ölçme, ön kayıt ve kontrol, sağlık beyanı doğrulaması ve kalabalıkların yönetimi gibi konularda alınması gereken her türlü tedbiri aldık ve bu tedbirlerin sürdürülebilirliği ile ilgili çalışmalarımızı yaptık. 

27-10-2020 17:00

İletişime Geç