Rüstem Polat
Dil Seçimi

ETKİNLİKLER

Kompozit malzemeler eğitimimizi tamamladık

Bu eğiitmimizi, 19-20 Ağustos tarihinde tamamladık. Bütün katılımcılarımıza göstermiş oldukarı ilgiden dolayı teşekkür ederiz. 

...........Polimer Eğitimleri ve Danışmanlık alanında faaliyet gösteren ülkemizin ilk ve tek bağımsız firması olarak, yeni eğitim başlığımızı sizlere duyurmaktan mutluluk duyarız.

Uzun süredir tek günlük seminer formatında kurumsal olarak sunulan "Termoset Kompozitler" ve "Termoplastik Kompozitler" başlıklarımızı birleştirerek  iki tam günlük eğitim şekliden genel katılım açık formata dönüştürdük.

 "Kompozit Malzemler" adı altında bugün ilk duyurusunu yapmış olduğumuz eğitimimiz, diğer iki günlük eğitimlerde olduğu gibi İstanbul'da düzenlecektir.

Gelişen teknoljik yeniliklerin sonucu olarak önemi her geçen gün artan ve kullanım alanı genişleyen kompozit malzeme alanında sanayicimize  verdiğimiz destek ve ülkemize sağlayacağımız katma değerden dolayı çok mutluyuz.

Bu alanda yeterli bilgi birikimi olmayan ve gerekli bilgiye nereden ve nasıl ulaşacağını bilmeyen çalışanlarımız için tek adres olmaya devam ediyoruz.

Ülkemizin bu ilk ve tek teknolojik içerikteki eğitimi sayesinde, kompozit dendiğinde akla gelecek tek şeyin sadece cam elyaf olmadığı çok daha iyi anlaşılmış olacaktır.

Hep daha iyisini hedefliyoruz..

27-07-2017 18:00

İletişime Geç