Warning: DateTime::setTimestamp() expects parameter 1 to be long, string given in /home/rustempt/domains/rustempolat.com/public_html/etkinlik-detay.php on line 6
Temel Eğitimimiz İle Sonbahar Dönemine Etkili Bir Başlangıç !... - Rüstem Polat Plastik Eğitim, Danışmanlık ve Mühendislik
Rüstem Polat
Dil Seçimi

ETKİNLİKLER

Temel Eğitimimiz İle Sonbahar Dönemine Etkili Bir Başlangıç !...

Plastik sektörüne yeni bir bakış açısı getiren Rüstem Polat Plastik Eğitim ve Danışmanlık olarak, ihtiyaçların karşılanmasına istinaden 13-14 Ekim tarihlerinde Temel Plastik Malzmeler Eğitimini gerçekleştirmiş bulunmaktayız.

 

Plastik ile ilgili kavramlar, plastik grupları, kullanım amaçları, avantajları, mekanik ve termal özellikler, performans ve fiyat dengesi, bozunma özellikleri ve korunma yöntemleri, kullanılan dolgular ve kazandırdığı özellikler, işleme şekilleri, test yöntemleri ve renk kavramı gibi konular ana hatlarıyla ele alınmıştır.

 

Sektörün öncü  firmalarından gelen katılımcılarımızla birlikte eğitimimiz verimli bir şekilde tamamlanmıştır. İlgi ve katılımlarından dolayı teşekkür ediyor, bir sonraki eğitim programımızda biraraya gelmeyi temenni ediyoruz.

18-05-2024 10:00-17:00/10:00-16:30

İletişime Geç