Rüstem Polat
Dil Seçimi

HABERLER

3. Plastik Ambalaj Teknolojisi Makine ve Malzemeleri Fuarı

Değerli sektör temsilcileri, 

15 – 18 Nisan 2020 tarihleri arasında planlanan  PlastPak İzmir 2020 Fuarı  26 – 29 Mayıs 2021 yılında gerçekleştirilecektir.

Organizasyon Duyurusu:

Dünya genelinde yayılan Corona Virüsü (Covid-19) salgınına karşı T.C. Sağlık Bakanlığımız, tüm birimleriyle birlikte etkin ve başarılı bir mücadele vermektedir. TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. olarak, yurt dışı ve yurt içinde yeterli ziyaretçi sayısına ulaşılmaması endişesi, katılımcılarımızın ve ziyaretçilerimizin sağlıklarını riske atmamak adına işbirliği yaptığımız derneklerden ve sektör bileşenlerinden gelen talepler doğrultusunda fuarımız ertelenmiştir.

Söz konusu fuar tarihi, yurt dışı ve yurt içi sektör fuarları dikkate alınarak 26 – 29 Mayıs 2021 olarak belirlenmiştir.

Tüyap Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından Ambalaj Sanayicileri Derneği (ASD), Türk Plastik Sanayicileri Araştırma Geliştirme ve Eğitim Vakfı (PAGEV) ve Ege Plastik Sanayicileri Dayanışma Derneği (EGEPLASDER) işbirliği ve İzmir Büyükşehir Belediyesi, İZFAŞ, Ege Bölgesi Sanayi Odası ve İzmir Ticaret Odası'nın değerli destekleri ile plastik ve ambalaj sektörünün Ege Bölgesi’ndeki en büyük buluşması PLASTPAK İZMİR 2020 – 3.Plastik ve Ambalaj Teknolojisi Makine ve Malzemeleri Fuarı,  ülkemizin ihracat hedeflerine ulaşmasında ihtiyaç duyulan destek açısından büyük önem taşımakta ve 15-18 Nisan 2020 tarihleri arasında Fuarizmir Uluslararası Fuar Alanı, Gaziemir / İZMİR’ de üçüncü kez sektörü bir araya getirecektir.

Almanya, Tayvan, İtalya, Güney Kore, Özbekistan, Çin ve Türkiye’nin önde gelen 7 ülkeden 105 Firma ve Firma Temsilciği ve 25 ülkeden 12.368 profesyonel ziyaretçinin oluşturduğu C Salon’unda, 9.000 metrekarelik alanda hazırlanan Plastpak İzmir 2018 Fuarı’nda, Plastik ve Ambalaj Endüstrisi’nin tüm unsurları ile geniş bir yelpazede sergilendi. Bu yıl ilk kez “Gıda İşleme Teknolojileri” ve “Kauçuk” özel bölümleriyle de katılımcıları ilgili bölümlere odaklayan PLASTPAK İzmir Fuarı, daha kapsamlı ve verimli bir fuar dönemi için hazırlanmaktadır.

Fuarda, Plastik Sanayi, Kimya ve Hammadde Sanayi, Isıtma–Soğutma, Havalandırma Cihazları Üreticileri, Otomotiv Sanayi, Yazılım Sistemleri, Ambalaj Sanayi, Gıda ve İçecek Sanayi, İlaç ve Medikal Sanayi, Elektrik – Elektronik Sanayi, Kozmetik ve Kişisel Bakım Ürünleri, Kalıp Sanayi, Temizlik ve Hijyen, Boya ve Madeni Yağ alanlarında yeni teknolojilerini takip etme fırsatı sağlayacaktır.


Referanslar

İletişime Geç