Rüstem Polat
Dil Seçimi

HABERLER

Bütün eğitim ve seminerlerimiz online platforma taşınmıştır...

Değerli sektör temsilcileri ve sevgili meslektaşlarım,

Bu yıl sonu itibariyle yaşanmış olan salgın süreci, yaşama bakışımızı değiştirmenin yanısıra yaşama şeklimizi ve davranışlarımzıda değiştirmiştir. Türk insanının samimiyetini gösteren temas, bir süreliğine rafa kalkmış görünüyor. Bu süreyi şu anda hiç kimse tam olarak ön göremiyor.

Bütün çalışmalarını elektronik ortamda yürüten işletmemiz, daha önce firma talepleri doğrultusunda düzenlemiş olduğumuz online eğitim proğramının, bütün başlıklarımız için uygulamaya geçtik.

Elbette ki bire bir eğiti gibi olmamakla birlikte, aktif katılımı teşvik etmiş olduğumuz bu eğitimlerdeki tecrübemiz ile son derece verimli ve katılımın üst seviyede olduğu eğitimler gerçekleştirdik.

Bundan sonraki süreçte de, yine elektronik olarak yapılacak duyurularımız ile eğitim ve seminerlerimizden haberdar olacaksınız. Daha önceki süreçte olduğu gibi eğitimler, Genel Katılıma Açık, Kurumsal veya Kişisel  olarak  ONLINE formatta yürütülecektir.  Aynı bilgilere web sayfamızdan eğitim modülünde her zaman olaşabilir siniz.

İşletmelerda yürütmüş  olduğumuz Kurumsal eğitimler, işletme talepleri doğrultusunda aynı şekilde yapılmaya devam edicektir.

Her türlü talebiniz için bizlere ulaşabilirisiniz.

Eğitimlerimizde görüşmek üzere.

 


Referanslar

İletişime Geç