Rüstem Polat
Dil Seçimi

HABERLER

Farplas'ta Plastiklerde Kalite Kontrol ve Test Yöntemleri eğitimini tamamladık.

Uzun süre önce  Farplas bünyesinde yapılması planlanmış olan "Plastiklerde Kalite Kontrol ve Test Yöntemleri" eğitimini tamamaladık.

Mayıs ayı içinde İstanbul'da genel katılıma açık olarak anlaşmalı olduğumuz Holiday Inn  otelde yapılan "Plastiklerde Kalite Kontrol ve Test Yöntemleri" eğitimine olan yoğun talep sebebiyle, bu eğitimi Farplas için ikinci defa kurumsal olarak düzenledik.

Daha önce bir çok faklı eğitimimize katılan personel ile bu defa Kalite eğitiminde bir araya geldik. Firmaya özel bu eğitimde, giriş kontrol, işletme içi kalite kontrol ve mamul kalite konuları detaylı olarak ele alındı. Mekanik, fiziksel, termal ve yanmazlık konuları  ve uygulalanan test yöntemleri birer örenek çalışma şeklinde ele alınark son derece verimli bir eğitim yapıldı. Yeni oluşturulan kontrol laboratuvarı ile ilgli detayalar irdelendi ve tavsiyelerde bulunuldu.  

Daha önce bir çok defa eğitimlerimize personel gönderen ve son olarak kendi bünyelerinde düzenlencek bu teknik eğitim içim firmamıza  güvenen değerli Farplas çalışanları ve yöneticilerine teşekkür ederiz.. 


Referanslar

İletişime Geç