Rüstem Polat
Dil Seçimi

HABERLER

Fompak ve Rüstem Polat Plastik Arasında Eğitim İşbirliği

Otomotiv sanayinin en güzide yan sanayi işletmelerinde olan Fompak ve  firmamz Rüstem Polat Plastik Eğitim ve Danışmanlık arasında, uzun dönem eğitim işbirliği çerçevesinde eğitmlerimiz devam etmektedir.

Tofaş'ın en büyük tedarikçisi, bir çok işletmesinde bu alanda malzeme üretimi gerçekleştiren ve Üstünberk Holding bünyesindeki Fompak ile, farklı fabrikalardaki personelin geniş tabanlı olarak Plastik Malzemeler ve İşlenmesi konusunda eğitim proğramı işbirliğine gidilmiştir.

İlkbahar dönemi içinde başlatılan ve yaz dönemi tatili öncesi tamamlanmış olacak proğramda, başta Plastik Malzeme tanıtımı olmak üzere, Kalite Kontrol ve Enjeksiyon Prosesi konusunda her bir gruba 4 günlük olacak detaylı bir proğram organize edilmiştir.

Planlanan sayıya göre oldukça yüksek bir oranta talep gören eğitimlerimiz, Fompak bünyesinde ve Eğitim salonlarında düzenlenmektedir. Her kademeden yönetici, mühendis, teknisyen ve operatörlerin katılımı ile son derece verimli bir eğitim süreci gerçekleştirilmektedir.

Eğitimin önemine inanan, bizlere bu konuda güvenen ve bu detaylı eğitim işbirliğinin gerçekleştirilmesine vesile olan yönetici arkadaşlara teşekkür ederiyoruz.


Referanslar

İletişime Geç