Rüstem Polat
Dil Seçimi

HABERLER

Plastiklerde Yanma ve Alev Geciktiriciler Eğitimi Gerçekleştirilmiştir ! !

Sektöründe eğitim alanında bir devir başlatmış olan RÜSTEM POLAT PLASTİK Eğitim ve Danışmanlık, tecrübeye dayalı olarak; sektörel ihtiyaçların karşılanmasına istinaden plastiklerin yanmazlık özelliklerini içine alan "Plastiklerde Yanma ve Alev Geciktiriciler" eğitimine imzasını atmış bulunmaktadır.

Sektördeki yanmazlık kavramı ve buna uygun olarak kullanılabilecek her türlü alev geciktirici katkılar ile yardımcı malzemelerinin kullanımı bu eğitimde verilmiştir.

Yanma kavramı, alev geciktirici katkılar FR, bunların kullanımı, sektörel uygulamalar ( inşaat, yapı, ulaştırma, karayolu, havayolu, demiryolu, denizyolu, mobilya , tekstil, otomobil, kablo, elektrik elektronik ....) uygulama test yöntemleri, plastiklerde LOI, HFFR, Rohs, REACH ve daha birçok kavram ele alınmış ve detaylı bilgi verilmiştir.

Uzun zamandır beklenen bu eğitim, geçtğimiz haftasonu (28-29 Temmuz 2018) İstanbul'da Holiday Inn Airport Hotel'de gerçekleştirilmiştir. Katılımcılarımızın ilgi ve katılımlarıyla birlikte verimli bir hal almıştır. Eğitim sonunda katılımcılarımız adına düzenlenen sertifikaları taraflarına teslim edilmiştir.

Bu ilgilerinden dolayı katılımcılarımıza teşekkür ediyor, bir sonraki eğitim programımızda görüşmeyi temenni ediyoruz...

http://rustempolat.com/egitim-detay/plastiklerde-yanma-ve-alev-geciktiriciler-fr-11-12.04.2020


Referanslar

İletişime Geç