Rüstem Polat
Dil Seçimi

HABERLER

Sektörün Fuarı Plast Eurasia İstanbul 2022, Büyümeye Devam Ediyor!

Sektörün Fuarı Plast Eurasia İstanbul 2022

Büyümeye Devam Ediyor!

2021 yılında sektörün tüm paydaşlarını bir araya getirerek katılımcı ve ziyaretçilerine eşsiz bir deneyim sunan, 138 ülkeden 60.742 profesyonel ziyaretçi ile 39 ülkeden 852 lider firmayı buluşturarak dev bir ticaret platformu haline gelen Plast Eurasia İstanbul Fuarı 2022 yılında da büyümesine devam ediyor…

 

Güçlü İş Birlikleri, Güçlü Fuarlar, Güçlü Sektör!

 

Fuarcılık sektörünün öncü ve lider firması olan Tüyap Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş tarafından plastik sektörünün birleştirici gücü PAGEV iş birliğinde 31. kez düzenlenecek olan Plast Eurasia İstanbul Fuarı 23-26 Kasım 2022 tarihleri arasında sektör profesyonellerini bir araya getirmeye neredeyse hazır. 

 

Türkiye’nin en büyük, dünyanın lider plastik endüstrisi fuarlarından biri olan Plast Eurasia İstanbul Fuarı, güçlü sektörün de desteğini alarak istikrarlı büyümesini devam ettiriyor. 

 

Sektörün Yoğun Talebi Üzerine Yeni Makine ve Ham Madde Salonları Açıldı

 

Sektör firmalarından gelen yoğun katılım talebi üzerine, mevcut salonlara yenileri eklendi. Ham madde bölümü için 9A, makine bölümü için 11. Salon katılımcı ve ziyaretçilere açıldı. Satışların %95’inin tamamlandığı fuarda makine firmaları 2-3-4-10-11-12-14 nolu salonlarda, ham madde firmaları 5-6-7-8-9-9A salonlarında ziyaretçilerini bekliyor.

 

PDA Otomasyon Makina, Ais Mühendislik, Bilgili Makina, Varilsan, Birlikflex Makine İmalatı ve Pazarlama, Uçkan Test ve Ölçüm Sistemleri, Toroplas Plastik Kalıp, Nokta Plastik, DMK Dizayn Makine Kalıp, Gülnar Plastik, Güven Makine Kalıp, Vakumsan Ambalaj, Tekno Kalıp, Enkosan Kompresör ve Makine, Candar Otomasyon Sistemleri, Benli Plastik 11. salonda hemen yerini alan firmalar arasında…


Referanslar

İletişime Geç