Rüstem Polat
Dil Seçimi

Kurumsal

Plastik ve Kauçuk Sektöründe İlk ve Tek!.  

2010 yılında başlayan yolculuğumuz devam ediyor...

Sektöründe Plastik odaklı kurulmuş olan ilk ve tek “Eğitim ve Danışmanlık” firması olarak, Bursa’da kurulmuştur. Malzeme işleme kapasitesiyle Avrupa’da sayılı bir konumda olan ülkemizde ne yazık ki bu alanda yeterli eğitim hizmeti sunulamamaktadır. Yetersiz eğitim ve temel malzeme bilgisi eksikliği sebebiyle, temel işletme sermayelerinden biri olan malzeme kullanımı son derece verimsizdir. İşleme sırasındaki verimsiz kullanım ve yüksek fire oranı, çok ciddi döviz çıktısına sebep olan ve sürekli büyüyen Plastik ve Kauçuk sektöründe temel eğitimi zorunlu kılmaktadır.

 

Kuruluşumuzun temel amacı, ülkemizde yeterli eğitimi olmayan polimer alanındaki temel malzeme bilgisinin giderilmesi, sektörün bilinçlendirilerek kaynakların verimli kullanımını sağlanması ve çok büyük bir bölümü yurt dışından ithal edilen ve büyük döviz çıktısına sebep olan plastik malzemelerin daha verimli kullanımını sağlayarak ülke bazında katma değer artışı sağlamaktır.

 

Eğitim ve Danışmanlık yanında, Arge alanında özellikle kendi birimi olmayan firmalara yol gösterici olarak, ürün geliştirme ve projelendirme çalışmaları yürüterek, değişik fonlardan hibe yada kredilerden yararlanmasını sağlamak bir diğer faaliyet alanımızdır.

 

Bölgemiz itibariyle başta otomotiv, beyaz eşya, inşaat ve elektronik sektörlerinde edinmiş olduğumuz tecrübemizi, sektörel işletmelerimize yansıtırken, ürün geliştirme ve yatırım alanındaki ihtiyaçlara yönelik hizmetlerimiz ile girişimcilerimizin başvuracakları tek adres olarak çalışmalarımızı bütün ülke bazında sürdürmektedir.

 

Hızlı gelişen sektör dinamikleri ile birlikte çok kısa sürede firmamızı ve çalışmalarımız kabul görmüş ve faliyetlerimiz bu doğrıltuda genişlemiştir.

 

Gösterilen güven ve işbirliğ için bütün sektör temsilcisi ve çalışanlarına teşekkürü bir borç biliriz.

 

GÜZEL SONUÇLAR İÇİN, BAŞLANGIÇLARI BİRLİKTE DEĞİŞTİRİYORUZ...

 

Biz Kimiz? TıklayınReferanslar

İletişime Geç