Rüstem Polat
Dil Seçimi

Sektörel Yönetici Danışmanlığı

Sektörel Yönetici Danışmanlığı

 

Plastik sektörüne yeni giriş yapmış veya bu alandaki bilgilerini geliştimek isteyen  yönetici ve yönetici adaylarına yönelik sunulan ve bire bir yürürütülen  danışmanlık hizmetimizdir.

Pazarda ihtiyaçlara bağlı olarak farklı sektörler arasında zaman zaman yönetici transferleri gerçekleşmektedir. Bu çerçevede Plastik Sektöründe daha önce çalışmamış ancak profesyonel iş hayatı gereği, üst yada orta düzey yönetici olarak Plastik Sektörüne geçmiş olan bütün yöneticilere, sektörün inceliklerini aktarmak ve genel bilgilendirme amaçlı olarak danışmanlık hizmeti sunmaktayız.

 

Bu yönetici ve yönetici adaylarına, bir plastik işletmensinin yönetimi ile ilgili olarak, işletme işleyişi, kalite iyileştirme, verimlilik, teknik ihtiyaçların belirlenmesi, yeni projeler oluşturulması, yeni yatırım yapılması, kadro oluşturma, kurumsallaşma, kişisel gelişim ve teknik eğiitm konularında destek ve hizmet verilmektedir.

Çalışmalarımız, ferdi veya kurumsal olarak imzalanan bir sözleşme eşliğinde yürütülmekte ve sonuçlandırılmaktadır.Referanslar

İletişime Geç