Warning: DateTime::setTimestamp() expects parameter 1 to be long, string given in /home/rustempt/domains/rustempolat.com/public_html/etkinlik-detay.php on line 6
Savaş Plastik Bünyesinde Başlatmış Olduğumuz Sertifikalı Eğitim Programımız Devam Ediyor ! - Rüstem Polat Plastik Eğitim, Danışmanlık ve Mühendislik
Rüstem Polat
Dil Seçimi

ETKİNLİKLER

Savaş Plastik Bünyesinde Başlatmış Olduğumuz Sertifikalı Eğitim Programımız Devam Ediyor !

Plastik sektörüne yeni bir bakış açısı getiren Rüstem Polat Plastik Eğitim ve Danışmanlık olarak, Savaş Plastik ile 2018 yılında başlatmış olduğumuz eğitim programımız devam etmektedir.

 

İşletme, kalite, montaj  ve yönetim ekibinden katılımcıların olduğu eğitimin ilk bölümü bu hafta tamamlanmıştır. İki grup şeklinde planlanan sertifikalı eğitim programının süresi, her grup için 60 saat olarak düzenlenmiş  ve uygulamaya geçilmiştir. ''Malzeme, Kalite, Enjeksiyon Prosesi, Hata Giderme ve Doğru Malzeme Seçme'' ana başlıkları altında yapılan eğitimlerimiz, eğitim değerlendirme sınavları ile takip edilmekte ve belli barajı geçen katılımcılara sertifikalar sunulmaktadır. İkinci grup için yürütülen sertifika programını yıl sonuna kadar tamamlamış olacağız.

 

Bu verimli çalışmanın planlanma ve yürütülme sürecinde desteği olan yönetici arkadaşlara ve idari personele teşekkürlerimizi sunuyoruz..

18-05-2024 10:00-17:00/10:00-16:30

İletişime Geç